Internet szansą Gminy Pol@nów - upływa termin składania wniosków !!!

2014-05-29 00:22

Z dniem 2 czerwca ogłaszamy rekrutację dodatkową, która potrwa do 12 czerwca. Pierwszy nabór trwał do piątku 30 maja 2014 roku wówczas wpłynęło do 140 wniosków.

Zatem nie osiągnięto celu projektu dlatego nadal trwa nabór wniosków rekrutacyjnych, w ramach którego planuje się wyłonić 240 gospodarstw domowych z terenu gminy Polanów, zagrożonych wykluczeniem cyfrowym z powodu trudnej sytuacji społecznej i/lub finansowej. W ramach projektu Internet szansą Gminy Pol@nów osoby, które złożą wnioski i zakwalifikują otrzymają bezpłatnie komputer, drukarkę i dostęp do internetu oraz drobne gadżety. Więcej informacji na stronie projektu https://www.internet.szansa.polanow.pl/ Wnioski i inne dokumenty rekrutacyjne można pobrać stąd. Zapraszamy do składania wniosków.

Zapraszamy również na otwarte spotkanie informacyjno-promocyjne,które odbędzie się 29.05.2014 r. (czwartek),o godz. 13.00 w PHU Beata Nakielska (Dom Weselny) przy ul. Kolejowej Spotkanie dotyczy naboru 240 gospodarstw domowych do projektu pn.: "Internet szansą Gminy Pol@nów".